מה צריך לדעת לפני שיוצאים לטיול קמפינג עם המשפחה?                                

מתכננים לצאת בקרוב עם הילדים לטיול קמפינג בשטח? ובכן, רגע לפני שאתם יוצאים אלו הדברים שהכי חשוב לדעת – כך שתוכלו לארגן טיול מושלם ומאורגן כהלכה.

טיול קמפינג עם המשפחה: כך תוכלו להפיק טיול מושלם

טיול בחיק הטבע עם המשפחה מהווה ללא ספק הזדמנות מצוינת לגבש את המשפחה כמו גם להעניק לילדים הזדמנות להתחבר לטבע היפהפייה של מדינת ישראל. אולם, חשוב מאוד להיערך כמו שצריך לקראת הטיול, בייחוד אם אתם נוסעים עם ילדים קטנים. ראשית כל, נושא ההגעה. אם אין בבעלותכם רכב או שהרכב שלכם הוא רכב פנאי אשר אינו מותאם לנהיגה בשטח, ניתן לבצע השכרת SUV מטעם חברת Suncar  בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה של רכב למשפחה. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לחסוך בעלויות כמו גם להגיע לנקודות תצפית או לעובי השטח באופן קל ונגיש, כמו גם להעניק למשפחה חווית נהיגת שטח מושלמת.

מה צריך לדעת - לפני שיוצאים לטיול קמפינג עם המשפחה

רשימת ציוד לטיול קמפינג עם הילדים

על מנת שתוכלו לצאת עם המשפחה לטיול מאורגן כהלכה, כל שעליכם לעשות הוא לעבור על הרשימה הבאה: חיתולים ומנשא לתינוק, שקיות אשפה, קרקרים וחטיפים שהילדים אוהבים, בגדים להחלפה הן למבוגרים והן לילדים, מגבונים לחים, קרם הגנה, כובעים, משקפי שמש, מחצלת, אוהל המותאם למשפחה + מזרן מתנפח, תאורת חוץ במידה ואתם מתכננים לישון בשטח כמו גם ציוד עזרה ראשונה. הקפידו לבחון את מזג האוויר לפני היציאה לטיול ולהתאים את עצמכם לתנאי השטח, ועל כן אם מדובר במזג אוויר חורפי לדוגמה מומלץ לקחת תיק גב עם כיסוי נגד גשם. בדקו מראש כי העגלה של הילדים מתאימה לתנאי השטח ובמידת הצורך השתמשו במנשא. חשוב לקחת איתכם גם לפחות 4 ליטר של מים, גם במזג אוויר נעים. סכנת התייבשות היא אמיתית ובייחוד לאחר פעילות גופנית מאומצת בטבע, ולכן הקפידו להביא לכל ילד במשפחה בקבוק מים אישי ולמלא אותו תוך כדי הטיול.

תכנון טיול בהתאם למסלולים מותאמים למשפחות

נוסף לכך, חשוב לתכנן את המסלול כך שהוא יהיה מותאם לטיול עם ילדים, ועל כן מומלץ להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות בנושא טיולי קמפינג עם המשפחה, כך שתוכלו לקבל טיפים דרך הורים מנוסים אשר משתפים מניסיונם לגבי היערכות ומסלולים מומלצים למשפחות. נוסף לכך, דרך אתרי מדרג ניתן לאתר בקלות אתרים כמו גם אטרקציות אותן ניתן לשלב בטיול שלכם, אפילו אטרקציות מעט יותר מאתגרות, ובכך לספק לילדים וגם לכם חוויה משפחתית בלתי נשכחת. בשנים האחרונות החלו לא מעט אתרי טבע להנגיש אתרים לטובת לינת שטח, כולל חיבור למים וחשמל. מדובר בדרך נהדרת לארגן טיול קמפינג המשלב את אתרי הטבע של ישראל כמו גם לינת שטח מסודרת ביחד עם משפחות נוספות. והכי חשוב – תיהנו!

נגישות