מוצרי תינוקות באמזון: המדריך המלא!

מוצרי תינוקות באמזון

תינוקות הם אולי הדבר הכי חמוד שקיים, אך בו זמנית גם הדבר שגדל מאוד מהר, מתלכלך מאוד מהר ושמציג את הפער הגדול ביותר בין הגודל לכמות הפריטים שהם צרכים, ועל כן אם מבקשים לחסוך ולמצוא את הפריט הרצוי ביתר קלות ומבלי להתפשר על המפרט שקיים בארץ, הרי שטוב לדעת שאם לא חייבים את המוצר כבר אתמול, הרי שמומלץ ביותר לרכוש דרך אמזון. להלן מידע מפורט שיסייע לכם לרכוש נכונה, באופן פשוט ומבלי להוציא סכומים מיותרים. אז תמצאו רגע פנוי בין כביסה, הרמה על הידיים ומשחק, ותעברו על המידע הבא:

נשארים בבית – מקלידים בעברית

אז כן, אמזון הוא אתר באנגלית שמצריך בקיאות בסיסית בשפה (או היעזרות ב"גוגל תרגום"), אך מי שרוצה לדלג על כישורי השפה ופשוט להקליד בעברית, יימצא שכיום אפשר לערוך קניות באמזון דרך אתר צ'יפסט – אתר שמנגיש את אמזון לקהל הישראלי. כך ניתן להקליד בעברית מה שמחפשים ובן רגע מגיעים להיצע הרצוי.

משלמים את המינימום הנדרש

אם מבקשים להוציא רק על מה שרוכשים, יש לשים לב לכמה כללים פשוטים: ראשית מוודאים שכל רכישה אינה גבוהה מ75$ (מעל לכך כבר תידרשו לשלם מע"מ). בנקודה זו ראוי לציין שכשרוכשים מאמזון ניתן לדעת מראש כמה בדיוק מוציאים, וזאת כי האתר מחשב עבורכם את המחיר הסופי – כולל מס קנייה, עמלת שחרור וכדומה. מה קורה אם החישוב היה מוטעה ושילמתם יותר מהנחוץ? ההפרש יוחזר באופן אוטומטי לכרטיס האשראי, ואם הטעות בחישוב הייתה לטובתכם מדובר ברווח נקי – אמזון תספוג את הפער. כמו כן, אם רק בודקים מעט, מוצאים לא מעט פריטים שהמשלוח שלהם בחינם, או לחלופין זניח, כך שהרכישה עדיין הרבה יותר זולה לעומת קנייה של אותו מוצר כאן בארץ.

מזמינים ומקבלים

נכון שלעומת רכישה בחנות הפריטים הרצויים אינם מגיעים מיד, אך לעומת מגוון חלופות מקוונות, כאן המשלוח מגיע ממש מהר, לרוב עד כשבוע ימים הוא כבר יגיע עד לפתח ביתכם. אי לכך היערכו בהתאם, משמע תנסו לצפות את הצורך והגיבו בהתאם, ואם מוצאים מוצר איכותי וזול מהסוג שילדים נוהגים לצרוך הרבה, הזמינו על ההתחלה כמות יותר גדולה. נכון לגבי מוצצים, גרביים, בגדי גוף, נשכנים, בקבוקים וכדומה.

נעזרים בחוכמת ההמונים

מצאתם מוצר שנראה מדהים אך לא יודעים אם הוא אכן איכותי? בדיוק עבור כך מצורפות ביקורות של גולשים. עברו עליהן ותבחנו מהו הציון הכולל. פה נחדד שכדי לוודא שאכן מדובר בביקורות של לקוחות אמתיים, תחפשו ליד את ההגדרה הבאה: verified purchase.

משלוחים כחול לבן

חשוב לדעת מראש שלא כל מוצר נשלח לישראל, ועל כן כדי שלא תשקיעו לבטים רבים במוצרים שאינם רלוונטיים, מוטב מראש ליישר קו, וזאת ניתן לבצע באופן פשוט ביותר. עם הכניסה לאתר מופיע באנר די גדול שמציג את החנויות שמבצעות שילוח מקומי. לחצו עליו ותגלו מה רלוונטי. דרך נוספת היא לרשום בשורת החיפוש מה מחפשים ולסמן את האפשרות Ships Locally. שנסכם? אם תלמדו להזמין נכון מוצרי ילדים מאמזון, עד שהקטנטנים יגיעו לגיל גן תזכו לחסוך מאות שקלים. קנייה מושכלת ונעימה!

נגישות