חוגגים את חול המועד פסח בחצר כינרת בחינם!

חצר כינרת

חול המועד מתקרב בצעדי ענק וזה הזמן לשריין לעצמכם פעילות לכל המשפחה. אם אתם עדיין מתלבטים מה לעשות, זה הזמן להכיר את חצר כינרת – מסע מרתק במנהרת הזמן.

חצר כינרת: מסע בזמן בחול המועד סוכות

חצר כינרת נחשב לאחד מאתרי השימור אשר זוכים לביקוש אדיר מצד קהל המבקרים, וזאת לאור שנים רבות שבו המקום היה נטוש. בשנים האחרונות החלה המועצה לשימור אתרים וכן הרשות המקומית לבצע באזור שיפוצים נרחבים, וזאת בשביל להחזיר עטרה ליושנה. חצר כינרת הוא למעשה אחד האתרים החשובים ביותר בתולדות התיישבות הישראלית, והיא הוקמה בשנת 1908 בכדי להכשיר את התושבים החדשים להתיישבות קבע. מדובר באתר אשר שימש ככור היתוך בו חיו כמה מגדולי האומה: רחל המשוררת, זלמן שז"ר, א.ד גורדון ורבים וטובים נוספים. לאחר שבמשך שנים המקום ננטש, כיום הוא מהווה אפשרות נהדרת בעבורכם לחגוג את חול המועד עם כל המשפחה באתר מורשת לאומי. ותיקי המקום מסבירים כי חצר כינרת היה המקום שבו השתרשו הניצנים הראשונים של רעיונות חברתיים אותם אנו מיישמים עד היום, ולכן מדובר בדרך נהדרת בעבורכם להעביר את המורשת אל הדור הבא, במסע בזמן.

חצר כנרת

חגיגות בלתי נשכחות בחצר כינרת

בחול המועד מתקיים בחצר כינרת סיורים מודרכים למבוגרים וילדים, כאשר במסגרת הסיור תוכלו להתרשם ממבני החצר אשר עברו תהליך שימור, כמו גם סיור מודרך אודות חייה של המשוררת הלאומית רחל וכן מגוון רחב של פעילויות לילדים. בחצר כינרת ישנו מרכז מבקרים גדול המציג תערוכות מתחלפות וכן מאפשר לילדים להתחבר לא רק למסורת ולהוויה הישראלית אלא גם לקבל חוויה שונה ואחרת. כידוע, לא מעט הורים מחפשים מה לעשות עם הילדים בתקופה של חול המועד ולכן באמצעות ביקור בחצר כינרת תוכלו לא רק לספר לילדים חוויה בלתי נשכחת, אלא גם לעצמכם! בשנים האחרונות ביקרו באתר עשרות אלפי ישראלים אשר דיווחו על חוויה יוצאת דופן הן מבחינת התכנים. בכל שנה הפסטיבל מתעדכן הן מבחינת התכנים והן מבחינת הפעילויות, ובשל הביקוש האדיר מצד הציבור הישראלי ניתן לראות כיצד הפעילויות רק הולכות וגדלות, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי הילדים ימצאו את עצמם כמו גם אתם כמבוגרים אשר חוזרים לזיכרונות ילדות ולהוויה ישראלית בלתי נשכחת באזור יפהפייה ונכס תרבותי של ממש.

אטרקציה ייחודית – בחינם!

הכניסה לאתר היא בחינם לחלוטין, כאשר באתר ניתן לקחת חלק גם בסיורים מודרכים בתשלום. נוסף לכך, תוכלו לשלב את הביקור יחד עם רחצה באזור הכינרת וכן אתר קמפקינג אשר ממוקם במרחק קרוב מאוד לחצר, ולכן מדובר באופציה נהדרת בעבורכם לכל המשפחה. עשרות אלפי משפחות לא טועות, זה הזמן לשריין לעצמכם ולילדים חוויה בסגנון של מנהרת הזמן עם טוויסט מעודכן.

נגישות