אטרקציות מומלצות למשפחות שאוהבות אתגרים

אטרקציות מומלצות למשפחות

מעוניינים להוציא אנרגיה ביחד עם הילדים? במדריך הבא נציג לכם את האטרקציות המומלצות והטובות ביותר, כך שתוכלו להעביר זמן איכות עם בני המשפחה בטבע, באוויר בים וביבשה.

אטרקציות אקסטרים לכל המשפחה: לגזור ולשמור

כמשפחה שאוהבת אתגרים, אתם בוודאי תמיד מחפשים אחר הדבר הבא. במקום לבזבז זמן, החלטנו להרים את הכפפה ולהציג לכם את האטרקציות האתגריות והכיפיות ביותר בעבור בני המשפחה – לכל הגילאים ולכל הרמות. אז קדימה, שנתחיל?

טיול טרקטורונים בגליל המערבי

חוויה אתגרית אשר משלבת נהיגת שטח, טבע פראי ולא מעט הנאה הוא ללא ספק טיול טרקטורונים אותו ניתן לקיים באחד האזורים היפים ביותר בישראל – הגליל המערבי. במסגרת הטיול תוכלו לנהוג בעצמכם בטרקטורון או באמצעות מדריך מוסמך, כל זאת במסלול אתגרי המשלב בין בוץ, עליות וירידות כמו גם לא מעט מים. מדובר בטיול מושלם אשר מתאים לכל המשפחה, אולם יש לקחת בחשבון כי המסלול מתאים לילדים החל מגיל 7. נוסף לכך, ניתן לבחור בין שני מסלולים: מסלול קצר באורך של שעה ומסלול ארוך יותר למשך שעה וחצי. שימו לב כי אתם מחזיקים ברישיון בתוקף, כמו גם משריינים את מקומכם מראש.

קיר טיפוס בתל אביב

בלב תל אביב בגני יהושע תוכלו לקחת חלק בפעילות אתגרית ומאומצת – קיר טיפוס. מאז עלתה התוכנית נינג'ה ישראל לאוויר ניתן לראות זינוק במספר המבקרים באתר אשר נחשב לאחד הותיקים והמובילים בישראל. במסגרת הביקור במקום תוכלו לקחת חלק בפעילות משפחתית הכוללת ליווי אישי מטעם מדריכים אשר מלווים אתכם בעלייה על הקיר, כמו גם אזור נפרד בו ניתן לצפות בילדים בזמן העלייה. מדובר בספורט המשלב לא רק עבודה פיזית אלא גם חשיבה והיגיון, והוא מתאים לכל הגילאים – החל מגיל 5 ומעלה.

אטרקציות מומלצות למשפחות

רפטינג בנהר הירדן

בימי הקיץ הלוהטים, אין כמו לצאת לטיול רפטרינג אתגרי בנהר הירדן. מדובר באחד הטיולים המבוקשים ביותר, ולא בכדי. מדובר ברפטינג של 40-60 דק', והוא כולל חווית שייט מרהיבה בנהר הירדן אשר זכה בחורף האחרון לכמויות הגשמים הגדולות ביותר שנרשמו בעשרים השנים האחרונות. משום כך, הנהר שוצף ולכם כל שנותר הוא להגיע למקום עם הילדים ובני המשפחה לצורך חוויה מים יוצאת מהכלל.

פיינטבול

משחק פיינטבול מאפשר לכם ולבני המשפחה לחוות חוויה יוצאת דופן, הן בשל אופי המשחק והן בשל האופי התחרותי הנלווה לו. מדובר במשחק אשר מתאים לילדים החל מגיל 7, ובמסגרתו אתם "נלחמים" האחד בשני כאשר מי שפגוע זוכה בנקודות. חשוב לציין כי במהלך המשחק אתם לובשים ציוד מגן מלא, וכי ניתן לקחת הפסקות. בדרך כלל מדובר בהפעלה אשר נמשכת כ 45 דק' עד שעה, ואותה ניתן לבצע ברחבי הארץ בליווי מקצועי מצד מדריכים המלווים אתכם לכל אורך הפעילות.

נגישות