קוראים ספרי קודש: אתר ״אוצר הספרים״ מציע מבחר מכובד

קוראים ספרי קודש? ובכן, זה לא משנה אם אתם עושים זאת מפני שאתם קרובים לעולם המסורת והדת ורוצים להעמיק את הידע או שמא אתם מעוניינים להתקרב לדת. באתר אוצר ספרים תוכלו למצוא מגוון עצום של ספרי קודש מקטגוריות שונות במחירים מעולים שאפילו יכולים להגיע אליכם עד הבית במשלוח מהיר. זה הזמן להרחיב עוד בנושא.

הרעיון של האתר ומה תוכלו למצוא בו

אז קודם כל חשוב להבין כי אתר אוצר ספרים הוא פרויקט שקם במטרה לתת מענה לכל אדם יהודי המעוניין בספרי קודש ומתוך הרצון להנגיש כלכלית את הספרות החשובה הזו לכל עם הישראל. החנות עובדת באופן ישיר עם כל היבואנים הגדולים ולכן יודעת להציע תמיד את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר על מגוון ספרים. בין היתר תוכלו למצוא באתר מגוון רחב של ספרי חסידות, משנה, גמרא ותלמוד, ספרי קבלה, סידורי תפילה, ספרי תנ״ך ופירושים שונים ועוד. בקיצור, אם יש ספר מסוים שאתם מחפשים, אפילו אם זה נחשב ספר נדיר יחסית, ככל הנראה שתוכלו למצוא אותו באתר.

איך אפשר לקבל את הספרים?

ובכן, זה הרבה יותר פשוט ממה שבכלל אפשר לדמיין. כל מה שצריך זה להיכנס לאתר ולעיין בספרים השונים, לבחור את הספרים שאנו רוצים לרכוש, לשלם ולהזמין אותם עד אלינו. האתר מציע משלוחים בפריסה רחבה בכל רחבי הארץ והעלויות הן נוחות ומשתלמות.

 

 

עבור ספרים בודדים במשקל כולל שלא עולה על 25 קילו גרם תשלמו 25 שקלים בלבד ותקבלו אותם ישירות משליח שמגיע עד דלת הבית. סטים קטנים או ספרים בודדים יגיעו אליכם עד הבית עם שליח במחיר של 29 שקלים בלבד ועבור סטים גדולים מעל 25 ק״ג תשלמו רק 50 שקלים לשליח עד הבית. שווה לדעת גם שכל רכישה של ספרי הוצאת עוז והדר שתזמינו בסכום של מעל 400 שקלים תזכה אתכם במשלוח חינם עד הבית. בקיצור – משתלם לגמרי.

למה השירות הזה כל כך משתלם?

ובכן, כדי להבין מדוע רכישת ספרי קודש מאתר אוצר ספרים היא הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לרכוש ספרים כאלו, חשוב להבין את האלטרנטיבות. הדרך היחידה פחות או יותר למצוא ספרי קודש מסוימים היא לחפש אותם בחנויות אביזרי יודאיקה וספרי קודש שהרבה פעמים כלל לא נמצאות קרוב לבית שלנו. אם התמזל מזלנו למצוא את הספר ולא נאלצנו לכתת רגלינו ממקום למקום עד שהוא נמצא, הרבה פעמים נגלה שהמחיר עליו הוא גבוה יותר ממה שתיארנו לעצמנו.

לסיכום

הפרויקט האינטרנטי יוצא הדופן שנקרא אתר אוצר ספרים משנה לחלוטין את חוקי המשחק. הוא מאפשר לכל אדם לרכוש ספרי קודש מכל הסוגים במחירים הוגנים ונוחים. כל זה נעשה במטרה לאפשר לכל יהודי גישה למקורות החשובים שלנו, וזה גם בהחלט מתקשר לאפשרות הנהדרת של משלוחים מהירים וזולים עד הבית. אז בקיצור, בפעם שאתם מחפשים ספרי קודש כאלו ואחרים, עשו לעצמכם טובה, בקרו באתר אוצר ספרים וחסכו לעצמכם הוצאות מיותרות והרבה זמן יקר.

נגישות