איך מתכננים מפגש משפחתי חוויתי?

מפגש משפחתי מהווה הזדמנות מצוינת לגיבוש וחיזוק התא. אולם, על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מומלץ לעקוב אחר הטיפים אותם נציג לכם, מתוך מטרה לתכנן מפגש בלתי נשכח וחוויתי במיוחד.

תכנון מפגש משפחתי: כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

קבלת אחריות לגבי קיום של מפגש משפחתי מהווה אתגר לא קטן, בעיקר בשל הרצון להפיק מפגש בעל משמעות. אם החלטתם להזמין את בני המשפחה, השלב הראשון הוא לחשוב לעומק על הקונספט. קונספט מהווה דרך מצוינת להכניס אתכם ואת בני המשפחה לאווירה, בהתאם למאפיינים המשפחתיים. כך לדוגמה, אם אתם מתחברים לטיולים מעבר לים וספציפית תאילנד, ניתן להפיק מפגש הכולל מיתוג מלא – החל מעיצוב טרופי באמצעות כלי הגשה, מפיות ואפילו פלייסמנט. ניתן להזמין פלטת פירות מפנקת בעלות כספית נוחה, ובכך לסגור את הפינה בכל הקשור לקינוח שמתאים לכולם כמו גם כזה שמשתלב בצורה משולמת עם אירוח קליל וזורם. שימו לב כי היום ניתן לבצע רכישה של מיתוג לאירועים דרך חנויות מתמחות לתחום, ולכן לאחר השלב של בחירת הקונספט מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולבחור בחברה אשר תדע לספק לכם את כל הציוד הנדרש בהתראה מראש. לאחר שגיבשתם את הקונספט, הזמינו את בני המשפחה עם הזמנה מעוצבת אותה ניתן לעצב בקלות דרך אפליקציות ייעודיות – ובכך לסקרן כמו גם להכניס את הנוכחים לאווירה.

חשיבה על אטרקציה מרכזית לצורך גיבוש

חלק מהותי ממפגש משפחתי הוא הגיבוש עצמו. על מנת שתוכלו להעביר את הזמן בנעימים, רצוי לחשוב על אטרקציה מרכזית שתוביל את הערב. אם אתם מתלבטים, ההצעה שלנו היא לחשוב מחוץ לקופסא, תרתי משמע. ניתן לכתוב מראש שאלון טריוויה או משחק הזיכרון עם תמונות של בני המשפחה, כחלק מההפעלה של בני המשפחה. את הפעילות ניתן להכין בעצמכם ואף לקבל השראה דרך מדריכים ברשת, ובהתאם לכך ליצור אווירה כיפית בעבור כל הנוכחים.

איך מתכננים מפגש משפחתי חוויתי

כניסה לאווירה באמצעות מוזיקה

דרך מצוינת להיכנס לאווירה החגיגית של התכנסות משפחתית היא באמצעות הכנה מראש של פלייליסט עם מוזיקה רגועה בתור התחלה ולאחר מכן מוזיקה מקפיצה. רצוי להכין את הפלייליסט מבעוד מועד וכן לשלב אותו עם מצגת של תמונות משפחתיות, אותן ניתן יהיה לאחר מכן להעביר בוואטספ המשפחתי.

תאורה נכונה

חלק בלתי נפרד מתמהיל האירוח כולל כמובן את התאורה. אם אתם מתכננים לארח בגג או במרפסת, תוכלו לשדרג את הנראות של ההתכנסות באמצעות נורות לד צבעוניות שמכניסות לאווירה כמו גם גורמות לתחושה חגיגית במיוחד. עדיף שהבית יהיה כמה שיותר מואר, ועל כן שימוש בלדים בשילוב של נרות מהווה דרך מצוינת לספק לכם ולבני המשפחה חוויה אינטימית ובלתי נשכחת. כדאי להתאים את מיקום התאורה על פי מבנה המרפסת, הריהוט בה והגודל שלה.

לסיכום, עקבו אחר הטיפים ובכך תוכלו להבטיח כי האירוח שלכם יהיה מושלם – ובלתי נשכח.

נגישות