איך מארגנים אירוע חינה מיוחד בבית?

בעקבות נגיף הקורונה, נסגרו אולמות האירועים ובעקבות כך זוגות רבים מצאו את עצמם נאלצים לגלות יצירתיות לצורך הפקה של אירוע חינה ביתי. כיצד תוכלו לארגן אירוע חינה מיוחד? להלן הפרטים.

אירוע חינה בבית: כך תוכלו להפיק אירוע מושלם במינימום מאמץ

אירוע חינה בבית היו מאז ומתמיד אירועים אינטימיים, אולם בעקבות נגיף הקורונה נרשם זינוק במספר האירועים שנערכו בבתים במקום באולמות. עצם העובדה כי האירוע מתקיים בבית לא אומר שרמת ההפקה צריכה להיות חובבנית, אלא להפך. מדובר בהזדמנות מצוינת לגלות יצירתיות ולהפיק אירוע מושלם בהתאם לרוח העדה. כיצד תוכלו להפיק אירוע חינה מושלם בדיוק ע"פ החזון שלכם? להלן הטיפים, צעד אחר צעד:

רשימת מוזמנים

הצעד הראשון הוא קודם כל רשימת המוזמנים. מאחר ומדובר באירוע ביתי, נדרש לחשוב מראש על מספר המוזמנים, מאחר ולא בטוח שיהיה מקום לכולם בבית או בחצר ובעיקר לאור הגבלות הקורונה. מומלץ לעדכן את האורחים לפחות כשבועיים מראש, ולהיעזר באפליקציה אשר באמצעותה ניתן לבחון בזמן אמת את אישורי ההגעה. אישורי הגעה לאירוע ביתי הוא חיוני, בשל העובדה כי במידה ואורח מבטל תוכלו להזמין חברים או בני משפחה שנשארו מחוץ לרשימה. הקפידו לשלוח תזכורת לגבי האירוע יום לפני, דרך הוואטספ או הודעה.

איך מארגנים אירוע חינה מיוחד בבית?

 תלבושות ואביזרים

חלק בלתי נפרד מאירוע החינה הוא כמובן תלבושות ואביזרים. באמצעות אביזרים תוכלו להכניס את עצמכם ואת האורחים לאווירה, ולכן מומלץ לקבל השראה לעיצוב הבית לטובת האירוע דרך עמודי אינסטגרם של מפיקות חינה או אירועים בהם נכחתם. שימו לב כי היום ניתן לבצע השכרה של אביזרים בדמות אוהל, שולחנות וכיסאות כמו גם שטיחים בעלות כספית נוחה לכל כיס, כמו גם תלבושות ססגוניות על טהרת האדום, זהב, צהוב ירוק ועוד. חלק מהותי מהאירוע הוא כמובן התלבושות, ולכן רצוי לוודא כי אתם מבצעים השכרה של תלבושות לכל האורחים – שמלות, גלביות, סארי, ג'ילבות ועוד, העיקר שהאירוע שלכם יהיה צבעוני ושמח. בכדי להפוך את האירוע לעוד יותר מיוחד, השקיעו במתנות לאורחים כמו צמידים אדומים למזל טוב, חמסה או עמדת צילום אינטראקטיבית.

קייטרינג

האוכל המוגש הוא מרכיב חיוני מהצלחתו של אירוע החינה. מומלץ לבצע סקר שוק ולבחור בחברת קייטרינג המתמחה בסגנון העדתי של החינה שלכם, ובהתאם לכך ליצור תפריט עשיר המורכב מאוכל אך גם ממתוקים איתם ניתן להקים שולחנות שוק עשירים במראה וטעימים בפה. בכדי להשלים את האווירה הוסיפו גם כלים אוריינטליים בהם תוכלו להגיש את האוכל והכיבוד לאורחים, ובכך לשדרג את האירוע בעשרות מונים.

מוזיקה

אירוע ביתי של חינה יכול להתבצע בהחלט עם מערכת הגברה ביתית איכותיות. בחרו מראש פלייליסט עדתי דרך יוטיוב או ספוטייפטי, ובמידה ואתם רוצים להשקיע אקסטרה – הזמינו לאירוע זמר המזוהה עם שירי העדה.

נגישות