כל המשפחה גולשת: איך לבחור ספק אינטרנט למשפחה מרובת ילדים?

ספק אינטרנט למשפחה מרובת ילדים

לרוב, משפחות ובוודאי משפחות מרובות ילדים, פירושן גם ריבוי גולשים באינטרנט באותו הבית. בבית ממוצע, אנו עשויים לראות גלישה ממחשבים שולחניים, במקביל לגלישה מסמארטפון, טאבלט ואולי גם טלוויזיה חכמה. ריבוי הגולשים, מחזק עוד יותר את הצורך לבחור ספק אינטרנט בצורה חכמה. כך מומלץ לעשות זאת:

ספק עם חבילה מתאימה

גלישה במקביל על אותו חיבור, תעמיס עליו ותחייב שהוא יעמוד במשימה בכבוד. מידת העומס, תלויה באופי הגלישה – צפייה בסרטונים מהאינטרנט למשל עשויה להיות תובענית למדי. מצד שני, מעבר על טקסטים באתרים רגילים, מהווה פעילות גלישה הרבה פחות כבדה מבחינת החיבור הנדרש. כמובן, המטרה היא למצוא חבילת אינטרנט, אשר תעמוד בתסריטים התובעניים ביותר. נאמר –  כולם גולשים ביחד, מישהו צופה בסרטונים, אחר משחק במשחק מחשב, שלישי מעביר קבצים גדולים וכן הלאה. לא בהכרח תהיה דרושה לכם החבילה החזקה ביותר שמציע הספק. חבילה כזו, גם עשויה להיות יקרה מדי – תשלמו בה על יכולות, שלרוב אינכם עושים בהן שימוש. כך שצריך למצוא חבילה, שתיתן מענה לצרכים המרביים האופייניים ולא יותר. אם תבדקו זאת אצל ספק אינטרנט Itc תוכלו להתרשם מהמבחר הזמין.

בקרת הורים

שירות בקרת הורים מסייע להורים להגן על ילדיהם, מפני סיכונים שונים שאליהם הם עלולים להיחשף, בעת גלישה באינטרנט. אם פונים לספק אינטרנט איכותי כמו ספק itc, תמצאו אצלו שירותי עזר כאלה ונוספים.

אבטחה

כאשר ילדים גולשים באינטרנט, ישנו סיכון מוגבר להיפגעות המחשבים בבית מנוזקות. זאת, פשוט מאחר שהם פחות מנוסים בנושא זה ופחות אחראים ממבוגרים. אצל  itc תוכלו למצוא גם שירותי עזר לנושא האבטחה. כהשלמה לכך, חשוב כמובן להדריך את הילדים בשימוש בטוח באינטרנט. בכל מקרה, עזרי האבטחה חשובים תמיד.

שירותים מיוחדים לגיימרים

אם בין ילדיכם ישנם חובבי משחקי מחשב או אם אתם כאלה, ייתכן שתתעניינו גם בשירותי עזר לנושא זה.

ספק האינטרנט עשוי להציע למשל קישור ישיר לשרתי משחק, באופן שישפיע לטובה על איכות התקשורת.

שירותים נוספים

בכל מקרה, כדאי לבדוק מה מציע כל ספק אינטרנט מבחינת שירותי ערך מוסף נוספים. זה יכול להיות למשל שירותי אימייל, גיבוי או תמיכה מורחבת.

סינון ספקים

אחרי שאיתרתם ספקים זמינים, תוכלו לעבור על החבילות השונות. בהתאם לחבילות שמתאימות לכם, תיוותר בידכם רשימת ספקים מצומצמת וחבילות אפשריות. כעת תוכלו לבצע סינון משני של הספקים, על פי איתור מידע נוסף עליהם. אם יש לכם מכרים שהתנסו עם אותו ספק, זה הוא מקור מצוין לחוות דעת כמובן. במידה ולא ובכל מקרה, כדאי לעשות חיפוש לגבי כל ספק. באינטרנט תמצאו פעמים רבות חוות דעת נוספות, שיסייעו לכם להחליט.

לנסות ולבחור

במידת הצורך, תוכלו לנסות ספקי אינטרנט שונים. התנסות ישירה עם הספק, תאפשר לכם לקבל רושם ישיר ממנו. תוכלו להתרשם בין השאר מהאינטראקציה עם נציגי המכירות שלו ועם אנשי השירות. כמובן, אחרי התחברות, כדאי וחשוב לבדוק בעצמכם את מהירות הגלישה ולשים לב האם ועד כמה, הכול עובד חלק. התמיכה הטכנית חשובה למדי במשפחה גדולה, מאחר שכל תקלה משפיעה על כמה וכמה אנשים במקביל. במקרה הגרוע ביותר, אם לא תהיו מרוצים, תוכלו לעבור לספק אחר. תעזור לכך העובדה, שהמעבר בין הספקים הוא כיום קל יחסית.

לסיכום

גם משפחה מרובת ילדים, יכולה בהחלט ליהנות מגלישה איכותית ברשת האינטרנט, ללא סיבוכים מיוחדים. בחרו חכם ותמצאו את הספק המתאים לכם ביותר.

נגישות