מחפשים ביטוח לאופנועים? הכירו את סוכנות לביטוח אודי דגן

מחפשים ביטוח לאופנועים? הכירו את סוכנות לביטוח אודי דגן

השוק מציע לרוכבי אופנועים וקטנועים מגוון אפשרויות לביטוח הכוללות כיסויים שונים. כמו במקרה של ביטוח רכב, בביטוח אופנוע ישנו ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. אם אתם לא בטוחים איזה ביטוח מתאים לכם – כדאי לכם להמשיך לקרוא.

 

ביטוח לאופנוע אצל סוכנות אודי דגן – איך זה עובד?

אתר סוכנות הביטוח של אודי דגן מאפשר לכם למצוא את פוליסת הביטוח המתאימה לכם בסוגים שונים ומגוונים של ביטוח, החל ביטוח דירה וכלה בביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח עסקים, ביטוח משכנתא וכמובן גם ביטוח אופנוע. תוכלו להיכנס לאתר של אודי דגן סוכנות לביטוח אופנועים בע"מ שבו ההליך למציאת הביטוח הוא פשוט מאוד, וכולל מספר שלבים:

  1. בחירת סוג הביטוח הרלוונטי (במקרה שלנו, ביטוח אופנוע)
  2. מילוי פרטים כלליים על עצמכם וכן על האופנוע שלכם
  3. מילוי פרטים על השימוש שלכם באופנוע
  4. קבלת הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות

כך בהליך קצר, פשוט ומהיר תוכלו לקבל הצעות מחיר רלוונטיות, להשוות מחירים ולבחור את הפוליסה המתאימה לכם.

מחפשים ביטוח לאופנועים? הכירו את סוכנות לביטוח אודי דגן

מהם סוגי הביטוחים שיש לאופנוע?

מסתבכים קצת בנושא ולא בטוחים מה ההבדל בין סוגי הביטוחים השונים? נפרט קצת על שלושת הביטוחים שרוכבי אופנוע צריכים/יכולים לעשות:

ביטוח חובה

ממש כמו אצל נהגי רכב, גם נהגי אופנוע צריכים לעשות ביטוח חובה שכשמו כן הוא – חובה. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף שנגרמו לרוכב האופנוע או למעורבים אחרים בתאונה בדגש על הולכי רגל. ביטוח זה מכסה הליכים רפואיים הקשורים לתאונה, כגון עלויות אשפוז, אובדן כושר עבודה, שיקום פצועים וכדומה. הפרמיה של ביטוח החובה נקבעת בהתאם למספר פרמטרים כגון גיל הנהג, היסטוריית הנהיגה שלו, דגם האופנוע, שנת ייצור האופנוע וכדומה. נהג אופנוע שנוהג ללא ביטוח חובה צפוי לקבל קנסות ועונשים.

ביטוח מקיף

בדומה לביטוח רכב, קיים ביטוח מקיף המעניק השלמה לנזקים שביטוח החובה לא מכסה וכן הוא אינו חובה לפי חוק. ביטוח החובה מספיק כיסוי לנזקי גוף, ובהתאמה ביטוח מקיף מספק כיסוי לנזקי רכוש שעשויים להיות כבדים לא פחות. בין הנזקים שביטוח מקיף יכול לכסות: נזק לאופנוע כתוצאה מהתאונה, שריפה וכדומה. קיימים מספר פרמטרים המשפיעים על עלות פרמיית הביטוח, כגון עלות האופנוע, דגם האופנוע, שנת ייצורו לצד פרטים של הנהג כגון גיל, היסטוריית נהיגה ועוד.

ביטוח צד ג'

ניתן לרכוש ביטוח זה בנפרד או יחד עם הביטוח המקיף. בדומה לרכב, ביטוח זה מכסה נזק שנגרם לכלי רכב אחר כתוצאה מהתאונה. נזקי צד ג' יכולים להיות אדירים בהיקפם, ולמעשה דווקא במקרה של אופנוע ייתכן ורכב שתפגעו בו יהיה שווה ממנו עשרות מונים.

 

כך תבחרו את הפרמיה המתאימה לכם

אז נכנסתם לאתר של אודי דגן, הזנתם את הפרטים שלכם ועלו לכם כמה הצעות מחיר. כיצד תבחרו את ההצעה המתאימה לכם? יש לנו כמה טיפים:

  • כמובן שחשוב להסתכל על המחיר ותנאי התשלום, כגון מספר התשלומים (אם זה חשוב לכם) ותנאי אשראי.
  • חשוב לבדוק מהי רמת השירות של חברת הביטוח שאתם שוקלים לקחת. בהקשר זה אנחנו ממליצים לחפש בגוגל את שם החברה ולראות אם עולות כתבות בעייתיות עליה, וכשאתם קוראים כתבות כאלו הפעילו את חוש הביקורת ונסו לראות מטעם מי הן עולות. היוועצו בחברים שרכשו ביטוח דומה ובעיקר בכאלו שתבעו את החברה, ובדקו איך היה ההליך.
  • בדקו את שיעור ההשתתפות העצמית. שימו לב שייתכן ותוכלו להעלות את ההשתתפות העצמית בתמורה להורדת מחיר הביטוח.
נגישות