מעשנים בטבע: למה כדאי להשתמש בוופורייזר במהלך הטיול?

חובבים קנאביס לשימוש למטרות הנאה וגם אוהבים לטייל הרבה בטבע שמציעה המדינה שלנו? ובכן, אין שום ספק כי מדובר בשני תחביבים נהדרים המשלימים אחד את השני ושהם השילוב המושלם, אבל אתם בטח יודעים שלפעמים זה לא תמיד מסתדר. כשאנחנו מגלגלים ג'וינטים, אנחנו צריכים תמיד להצטייד בהרבה אביזרים כמו ניירות גלגול, פילטרים, טבק או תערובת עישון שלרוב מתפזרת ועושה הרבה לכלוך, ואם זה דבר שהוא לא ממש נוח כשאתם בבית, זה בטח לא נוח כשצריך לעשות את זה בטיול. לכן, יש פתרון מושלם עבורכם והוא שימוש בוופורייזר. הנה כמה סיבות מדוע כדאי שיהיה לכם אחד כזה במיוחד בזמן טיול.

קליל ונייד

קודם חשוב להבין כי וופורייזר הוא כלי נייד וקל במיוחד לצריכת קנאביס. אתם לא צריכים להכין בשבילו משהו מיוחד או לפנות הרבה מקום בשביל לארוז אותו ואין ממש סיכוי שהוא לא ייכנס לתוך התיק שלכם. כך למעשה אתם יכולים לטייל איפה שאתם רק רוצים ולדעת שיש לכם אמצעי עישון זמין במיוחד. כמו כן, אם אתם מתכננים טיול ארוך אתם לא צריכים לחשוש שייגמר לכם הטבק, ניירות הגלגול או הפילטרים, מפני שהוופורייזר תמיד זמין ומוכן לשימוש.

יותר בטיחותי

כשאנו יוצאים לטבע אנחנו לרוב מוקפים בהרבה מאד צמחייה וגם בבעלי חיים. שריפה במקום כזה עלולה להיות מאד מסוכנת בעבור רבים וגם לגרום לאסון אקולוגי בקנה מידה גדול בהחלט. היתרון כאן הוא שמרבית הוופורייזרים לא מצריכים הדלקה ושימוש באש וזה הרבה יותר בטיחותי מעישון. אם אתם מטיילים בטבע כנראה שאתם אוהבים אותו ומוקירים אותו ועל כן גם חשוב לכם לשמור עליו. עברו לשימוש בוופורייזר ובהחלט תוכלו לעשות זאת.

מעשנים בטבע למה כדאי להשתמש בוופורייזר במהלך -

מתאים למספר אנשים גדול

עוד דבר חשוב הוא שהוופורייזר מתאים לקבוצה גדולה יחסית של אנשים, כך שכל המטיילים יוכלו להנות ממנו. אם אתם לא אוהבים שהוא עובר מפה לפה, ניתן לרכוש במחירים זולים ביותר פיות ייחודיות אישיות כך שאין צורך בעברת חיידקים מיותרת. זהו בהחלט פיתרון מצוין לקבוצות מטיילים גדולות.

חיסכון

חשוב לזכור כי שימוש בוופורייזר חוסך לכם הרבה כסף שכן ניתן למצות הרבה יותר חומר מכל פרח. חשוב לזכור גם שאם יש לכם וופורייזר חשמלי נטען, אפשר בהחלט להצטייד במטען נייד במידה ואתם מטיילים לזמן ארוך וזקוקים לטעינה שלו.

הרבה יותר בריא

לבסוף, היתרון הזה הוא חשוב ומשמעותי ביותר אפילו שהוא לא קשור בהכרח לטיול בטבע. בשימוש בוופורייזר אתם בעצם מאדים את החומרים הפעילים וכך לא מכניסים עשן לריאות כמו בעישון. כך אתם שומרים על גופכם ולא עושים משהו שמזיק לו.

ההמלצה שלנו היא לעבור לוופורייזר בין אם אתם מטטילים בטבע ובין אם לאו.

נגישות