רילוקיישן עם כל המשפחה: בכל הנוגע לבירוקרטיה – יש מי שיעזור

אף פעם לא פשוט לעשות רילוקיישן, אך כאשר אתם אנשים בוגרים שאחראיים על אנשים נוספים, כאשר אתם הורים שמבקשים להתחשב בצרכים וברגישות של סך בני המשפחה, הרי שהמשימה מורכבת פי כמה. הורים לילדים לא יכולים פשוט לעבור ליעד הרצוי ולהתחיל לחפש את עצמם מתוך תקווה שהם כבר יסתדרו. הורים לילדים נדרשים לחשוב על פרנסה, מוסדות חינוך, בירוקרטיה, ביטוחים רפואיים וכדומה. אז אם גם אתם מרגישים שזה עכשיו או לעולם לא, אם גם אתם מרגישם שרילוקיישן זה בדיוק מה שאתם צרכים, אם כמשפחה ואם עבור תנופה בתחום התעסוקה, מוזמנים לקבל עזרה חשובה מבית פלייג'וב.

איתכם בשלבים המכריעים

באתר תמצאו סיוע משמעותי עבור כל מה שנוגע להשגת ויזה (כולל ויזת עבודה), ואף הרבה מעבר לכך. מה למשל? ליווי מקצועי שנוגע לפרוצדורות בירוקרטיות, הדרכה בנושא מס הכנסה, סיוע בהשגת אשרת עבודה ועוד, כאשר כל זאת נעשה לצד תקשורת נוחה וחיסיון מלא. נשמע כמו משהו שמדבר אליכם? חושבים על רילוקיישן, אך ראשית מבקשים להבין כיצד מניעים את הגלגלים? לרשותכם הרשמה מהירה לתהליך רילוקיישן, כך שרק צריך לקבל החלטה לראות כיצד התהליך נראה, ולהתחיל להבין שהוא הרבה פחות מאיים ממה שרבים חושבים.

מקרה לדוגמה

מבקשים דוגמה? ובכן אם אתם משפחה עם שני ילדים שמבקשים לעשות רילוקיישן לארה"ב, מהר מאוד תגלו שהאתר פלייג'וב מסייע במגוון היבטים חשובים. האתר מסייע למצוא עבודה לבעלי תואר, מסייע למצוא עבודה עבור מי שמבקש להתמקד בעבודה פיזית (כגון הובלות), מסייע למצוא עבודה עבור מי שמבקש לנצל את ניסיונו הצבאי לטובת עבודת אבטחה וכדומה. במקביל, האתר מסייע במגוון מישורים משלימים. מסייע להשיג ויזה, כאשר הוא מפנה לסוג הוויזה המתאים ביותר, בהתאם לסטטוס ולמטרה. מעבר לכך, באתר תקבלו מידע משלים. כך למשל נציין שהאתר מעניק תמונת מצב מקיפה לגבי יוקר המחיה, שכר עתידי, הסטטוס של הקהילה היהודית ביעד הרצוי, אזורי מגורים אידאליים עבור משפחות עם ילדים, זכויות שמגיעות מטעם מקום העבודה (למשל מימון טיסה עבור כל המשפחה), טיפים לטובת קבלה למקום עבודה ועוד.

 

 

מחממים מנועים

הרבה פעמים רק צריך נקודת התחלה מבטיחה. מישהו שיאיר את הדרך, מישהו שיעניק עצה או המלצה חשובה – מישהו שכבר סייע לרבים אחרים. אי לכך טרם חושבים על גני ילדים, על התנהלות מול ביטוח לאומי ומס הכנסה ועל סגירת ביטוח רפואי, מומלץ לדבר עם ישראלים שכבר עברו את התהליך וטוב להכיר אתר שמעניק דחיפה משמעותית. ברגע שתבינו לאן מבקשים לעבור, כיצד ניתן למצוא עבודה שתעניק גב כלכלי ואף כיצד ניתן להשיג ויזת מתאימה, את שאר המידע כבר יהיה הרבה יותר קל ורגוע לסגור.

אינכם לבד – נצלו זאת!

לצד כל מה שציינו, טוב לדעת שבין היתר ניתן למצוא באתר מידע משלים. בפינת הבלוג מחכה לכם מידע חשוב ומסייע, כך שבהחלט מומלץ לעקוב אחר הכתבות החדשות. כך למשל תזכו ללמוד כל מה שחשוב לדעת לגבי הבירוקרטיה שכרוכה בסטטוס של תושב חוזר, כיצד מקבלים "גרין קארד", כיצד מוטב להיערך לקראת ריאיון להוצאת ויזה לארה"ב, כיצד ניתן להוציא דרכון פורטוגלי וכדומה.

לסיכום

רילוקיישן עשוי להיות צעד חשוב ואף מהנה, אך הוא בהחלט דורש היערכות יסודית, ידע מעשי ושלל מטלות מקדימות. טוב לדעת שאינכם לבד בתהליך. לא רק שאינספור משפחות עברו את התהליך לפניכם, אלא שגם עומדת לרשותכם עזרה מקצועית ומקיפה – היעזרו בה!

נגישות