משבר הקורונה: מתנות לבידוד לחברים ומשפחה

רבים מאיתנו שהו בבידוד לפחות פעם אחת במהלך השנה האחרונה (ואם לא, אז התמזל מזלכם!), ואם נודה באמת – זו לא תקופה פשוטה, גם אם היא זמנית ונמשכת בין 10-14 ימים. לכן, לא מעט אנשים מבקשים לשלוח מתנות למבודדים על מנת לשמח אותם, ולהפוך את התקופה לקצת יותר מתוקה.

מתנות למבודדים: מגוון רחב של אפשרויות

כמעט בכל מקום שדרכו תבחרו לרכוש את המתנה, יש שירות משלוחים שכולל מגוון אפשרויות שילוח (תלוי בסוג המתנה). אבל בכל מקרה, טוב לדעת שאם מדובר במתנה שהוכנה בעבודת יד, או כזו שנרכשה מזמן או מכמה רשתות, ניתן להיעזר בשירות משלוחים בארץ מדלת לדלת, שירות שיכול להתאים גם לאנשים פרטיים ולא רק לבעלי עסקים.

מטרת המתנות הללו, היא לא רק לשמח את המבודדים אלא גם להעניק להם כלים שיסייעו להם להעביר את הזמן בבידוד על הצד הטוב ביותר, כשאלה יכולות להיות מתנות אכילות, פעילויות ביתיות וכו'. אז אילו מתנות תוכלו לשלוח למבודדים? הנה כמה הצעות:

ערכות יצירה

אחת הדרכים הטובות ביותר להעביר את הזמן בבידוד היא באמצעות יצירה. ניתן להזמין ערכות יצירה אונליין ולשלוח אותן ישירות לביתו של המבודד, כמו ערכות רקמה, ערכה להכנת אלבום מעוצב ואפילו ערכות ליצירת קופסה מתפוצצת מניירות קשיחים. אם בבידוד שוהים גם ילדים, טוב לדעת שיש מגוון רחב של רעיונות ליצירה עם ילדים, ואף ניתן לרכוש ערכות יצירה ייעודיות עבור קטנטנים.

משבר הקורונה: מתנות לבידוד לחברים ומשפחה

חליטות תה

חליטות תה היא אופציה נהדרת למתנה חורפית שתשמח את המבודדים. ניתן לרכוש ערכת חליטות הכוללת מספר סוגים שונים של חליטות, קנקן להכנת תה וספלים מעוצבים. אם תרצו, ישנה אפשרות לרכוש את הערכות הללו גם מארגונים חברתיים, וכך על הדרך גם לתרום לקהילה.

עציצים ירוקים ומשמחים

אחד הדברים המאתגרים ביותר במהלך השהות בבידוד, הוא שלא ניתן לצאת מהבית ולראות את החוץ. לכן, מתנה נהדרת לחובבי הטבע (וגם למי שלא), תהיה עציץ ירוק ומשמח, שיאפשר למבודדים להכניס את הטבע לתוך כתלי הבית. אם למבודדים אין מרפסת, כדאי לרכוש עבורם עציץ שאינו זקוק לשמש ישירה, כך יוכלו להניח אותו ליד חלון או על אדן החלון.

מוצרי טיפוח

ערכה הכוללת מוצרי טיפוח, יכולה להיות מתנה נהדרת, זאת בשל העובדה שבמהלך השהות בבידוד, רבים נוטים להזניח את שגרת הטיפוח שלהם, ולהישאר לכל אורך היום בפיג'מה. ובכן, מוצרי טיפוח לא רק ידרבנו את המבודדים לחזור לטפח את העור והגוף, אלא שהם גם מהווים פעילות שיכולה להעביר את הזמן, והפעילות הזו היא לא אחרת מאשר ספא ביתי ומפנק. כדאי לכלול מוצרים כמו פילינג עדין לעור, מסיכה לפנים, קרם גוף ונר ריחני שיסייע ליצור אווירה מרגיעה ונעימה.

חדר בריחה ביתי

כן, יש ערכות נהדרות שיסייעו למבודדים להכין בעצמם חדר בריחה בתוך הבית, כך שהפעילות מאוד מהנה ומאתגרת, ומאפשרת להם לקום מהספה ולעשות הפסקה מהבינג', לטובת פעילות מדליקה וחווייתית.

משלוחי אוכל

אם נודה באמת, אין דבר יותר משמח מאוכל חם, טעים ומנחם (ובעיקר כאשר לא ניתן לצאת מהבית), ולכן משלוח אוכל יכול להיות המתנה המושלמת לבידוד, ובייחוד אם מדובר באוכל מוכן שיוכל להחזיק במקרר לפחות 3 ימים.

מארז שוקולדים ומתוקים

אחת הסיבות לשליחת מתנות למבודדים, היא כדי להמתיק את התקופה, ומה יותר טוב ממארז שוקולדים או מתוקים? זה יכול להיות זר מתוק עם סוכריות גומי צבעוניות או קופסה מלאה בפרלינים משובחים. כך או כך, זה משמח ובעיקר עושה נעים בבטן.

יש לא מעט רעיונות נהדרים למתנות שניתן לשלוח לאנשים שנמצאים בבידוד, בין אם מדובר במתנה אכילה ובין אם זו פעילות או ערכה מדליקה. בחרו את המתנה האידאלית ביותר, ואל תשכחו לצרף פתק עם מילות עידוד משמחות ומנחמות.

נגישות