תוכנית האירוע

3.4 יום שלישי
 10:30/12:00 הצגה - הצגה בהקמה / תיאטרון חוצפה קטנה
השחקנים מוכנים, הקהל כבר מחכה בציפייה, הצגה לכבוד המדינה אמורה להתחיל עוד שניה. אבל משהו השתבש, איזו תקלה משונה …ההצגה לא מוכנה, התפאורה אבדה, הכל מבולבל וזר והבמה כמעט ריקה. הרמז היחיד שנמצא הוא תיבת אוצר שהוחבאה. האם יצליחו השחקנים להעלות הצגה לכבוד יום הולדתה של המדינה? הצגה מקסימה לחגיגות שבעים שנה למדינת ישראל. ההצגה מלאה בדמויות היסטוריות ומוצגת באופן שנון ומעניין.
 
4.4 יום רביעי
10:30/12:00 הצגה - מנגינת הפלאים / תיאטרון אגדה
בבית קטן שביער גרה משפחה קטנה - אבא, אימא וצליל הקטנה. אבא של צליל הוא שומר היער. הפיה הטובה ביחד עם צליל וחבריה נרתמים להפרחת היער ושמירה על ניקיונו לאחר שלכלוכון היער השובבון ביקר בו ולכלך אותו. הצגת ילדים קסומה וחינוכית על איכות הסביבה, הפרדת פסולת, מיחזור, מוזיקה ודבקות במטרה.
 

מוזיאון בית שאן, כיכר העצמאות 7, בית שאןמוזיאון בית שאן שוכן בבניין הדואר המנדטורי בעיר העתיקה. המוזיאון נפתח לפני כארבע שנים ועוסק בתחום מורשת הישוב החדש החל מ- 1948. במוזיאון תערוכות קבועות ומתחלפות בתחום העליה והקליטה, המעברות, ההיבט הכלכלי והחברתי, דמויות בולטות בישוב, התקופה הביטחונית והפוטנציאל האדיר של הישוב על כל אוצרותיו. לצד המוזיאון למורשת ובחסותו המלאה פועל המוזיאון לאומנות עכשווית שפועלים במסגרתו כארבעים אמני בית שאן.

09:30-14:00 הדרכות באתר הכוללות:
           מצגות וסרטונים
•           תערוכות
•           ארכיון
•           מרכז מבקרים
•           סיפורים אישיים ומקומיים

סדנאות בימי הפסטיבל  
09:30-14:00 סדנאות יצירה מחומרים ממוחזרים וסדנת שימור חווייתית.

פרטי התקשרות
טלפון – 052-3136396  או 050-6880595
אתר אינטרנט -     http://www.betshean-museum.co.il/

האתר מונגש  
מספר המשתתפים בכל פעילות מוגבל – על פי סוג הפעילות ומיקומה
ההשתתפות על בסיס מקום פנוי